Gminny Konkurs Recytatorski w Kamieniu

Opowiedz nam, moja Ojczyzno,
Jak matka dzieciom ciekawym,
O latach znaczonych blizną
O  wiekach chwały i sławy.

Janusz Szczepkowski

Reprezentanci klas I – VII wzięli udział  Gminnym Konkursie recytatorskim, który jak co roku odbył się w Szkole Podstawowej w Kamieniu. Tematyka wierszy prezentowanych przez najmłodszych była dowolna, natomiast starsi uczestnicy konkursu mieli obowiązek powiedzieć wiersz patriotyczny z racji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r.

Pierwsze miejsce zajęły Wiktoria Kiczman z klasy VII i Natalia Włodarczyk

reprezentująca klasę VI. Drugie miejsce przypadło w udziale Gabrysi Frątczak z klasy III

oraz uczniowi klasy IV Amadeuszowi Mariańskiemu. Trzecia w kategorii klas I była Małgosia Tarnowska. Dyplomy uczestnictwa otrzymały uczennice klas II i V Paulina Kędzia i Karolina Kiczman. Gratulujemy i dziękujemy.