Podsumowanie konkursu  „Gorączka złota”

19 czerwca 2018r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu : „Gorączka złota” zorganizowanego przez opiekuna SK PCK Annę Witczak -wspierającego akcję charytatywną organizowaną przez Zarząd Rejonowy PCK w Kaliszu.

Uczniowie kl. I-VII oraz dzieci z przedszkola od października zbierały w klasach monety. Zwycięzcami zostali uczniowie kl. VII- I miejsce, kl. II – II miejsce i III miejsce uzyskały dzieci z przedszkola -oddział 3-4  i 5-6 latków. Pozostałe klasy otrzymały dyplomy za uczestnictwo w konkursie.