Aktualności

 

Podsumowanie konkursu ekologicznego

W ramach działań szkolnego projektu edukacyjnego  „Kaliskiej przygody z odpadami - Segreguję, więc nie palę” został ogłoszony Proekologiczny Konkurs dla uczniów i ich rodziców „Mówimy NIE dla smogu!” zorganizowany przez Firmę Librus w ramach  ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pod hasłem NIE dla Smogu!

Zadaniem uczniów i rodziców było przygotowanie wspólnej pracy plastycznej ilustrującej podejmowane przez rodzinę działania na rzecz walki ze smogiem. Napłynęło wiele wspaniałych prac. Zdjęcia tych prac zostały przesłane przez rodziców i koordynatorów projektu do głównego organizatora konkursu. Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w akcji.

Prace konkursowe zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami oraz dyplomami.

Gratulujemy wszystkim uczniom i ich rodzinom!

Koordynatorzy projektu: Renata Błaszczyk i Ewa Marczyńska

 

images/tmp/outputImages/640_ekologia1-1.jpgimages/tmp/outputImages/640_ekologia2-1.jpgimages/tmp/outputImages/640_ekologia3-1.jpgimages/tmp/outputImages/640_kekologicczny3.jpgimages/tmp/outputImages/640_kekologiczny1.jpgimages/tmp/outputImages/640_kekologiczny2.jpgimages/tmp/outputImages/640_kekologiczny4.jpgimages/tmp/outputImages/640_kekologiczny5.jpg