Podsumowanie bibliotecznego konkursu plastycznego
na wykonanie plakatu promującego czytelnictwo i bibliotekę szkolną

19 czerwca 2018r. odbyło się podsumowanie plastycznego konkursu bibliotecznego na wykonanie plakatu promującego czytelnictwo i szkolną bibliotekę. Cała społeczność szkolna zagłosowała na konkursowe prace uczniów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Wyróżnienie w konkursie za oryginalne wykonanie pracy otrzymały: Nikola i Aleksandra Szoll z klasy V.

I m. - zajął Filip Mądrzak z kl. III (37 głosów)
II m. -zajęła Aleksandra Wosiek z kl. III (34 głosy)
III m. zajął Kacper Łuczak z kl. III (32 głosy)

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom konkursu i zapraszamy do kolejnych konkursów bibliotecznych w następnym roku szkolnym.

Uwaga biblioteka szkolna ogłasza: WAKACYJNY KONKURS BIBLIOTECZNY: MOJE WAKACYJNE SELFIE Z KSIĄŻKĄ!

Czekamy we wrześniu na Wasze zdjęcia! (w formie cyfrowej lub papierowej)

Życzymy udanych wakacji, podczas których niech Wam towarzyszy KSIĄŻKA!

Opiekunowie biblioteki: p. Janina Kraszkiewicz i p. Aldona Marciniak