Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września 2018r. z okazji DNIA PRZEDSZKOLAKA oraz DNIA CHŁOPCA odbył się wyjazd do Bajkolandu do Kalisza (centrum zabaw ruchowych). W wyjeździe uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych 3-4 latków oraz 5-6 latków i uczniowie klas I-III.

Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych: zjeżdżały ze zjeżdżalni, bawiły się w basenie z kulkami, skakały na zamku dmuchanym, pokonywały labirynty,  tory przeszkód oraz jeździły różnymi pojazdami zabawkowymi. Atrakcji było sporo! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.