Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

12 października 2018r. w Szkole Podstawowej w Morawinie odbyła się uroczystość z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz przedstawiciele Rady Rodziców: Pan Mariusz Zimny, Pani Marta Kiczman oraz Pani Agnieszka Walczak.

Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas IV, V, VI, VII oraz VIII pod kierunkiem Pani Katarzyny Benedyczak. Po części artystycznej głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani Magdalena Zgirska składając życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust zaproszonych gości, były kwiaty i słowa uznania w stosunku do dyrekcji, nauczycieli  i pracowników obsługi.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń wyróżniającym się nauczycielom. Nagrody Dyrektora szkoły otrzymały: Pani Renata Konopa, Pani Mariola Kubiak, Pani Renata Błaszczyk oraz Pani Janina Kraszkiewicz. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.