Przyjemne z pożytecznym

4 października 2018 roku uczniowie klas IV-VIII świętowali w Kaliszu Dzień Chłopca. Pierwszą atrakcją był Park Trampolin SSJ Academy. Duża, dwuczęściowa hala składająca się z 23 trampolin, dwóch basenów z gąbkami, ścianki wspinaczkowej, trampolin sportowych, równoważni, ścieżki powietrznej oraz szarfy do akrobatyki w całości zajęta była przez naszych uczniów.

Wszyscy świetnie, wspólnie się bawili, a przez to trenowali swoją kondycję. Po tym wysiłku fizycznym przyszedł czas na odpoczynek w kinie Cinema 3D w Galerii Tęcza. Każdy z uczniów mógł wybrać film dla siebie. Jedni wybrali przyjemną, przygodową opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania "Mała Stopa". Inni uczniowie wybrali odważne widowisko fantastyczne "Zegar Czarnoksiężnika". Najstarsi uczniowie połączyli przyjemne z pożytecznym i wybrali się na prawdziwą historię polskich asów przestworzy, inspirowaną bestsellerem Arkadego Fiedlera „Dywizjon 303". Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, ponadprzeciętnych umiejętnościach  i niezwykłym patriotyzmie, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili...

Uczniowie jeszcze długo wspominali atrakcje parku trampolin i wrażenia z kina.