Problemy odżywiania u dzieci i młodzieży - warsztaty z dietetykiem w PPP w Opatówku

Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Opatówku zaprosza na warsztaty organizowane w ramach Projektu Fajna Szkoła pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego. Tematem spotkania będą Problemy odżywiania u dzieci i młodzieży.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy 23.XI.2018 r. na godzinę 17.00 (piątek) do Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, z siedzibą przy ulicy Parkowej 1 w Opatówku. Warsztat prowadzić będzie Aneta Kowalska – psycholog, psychoterapeuta oraz Magdalena Biernacik – dietetyk.

Wiadomości przekazane na spotkaniu pomogą poszerzyć wiedzę z zakresu zaburzeń odżywiania, rozpoznać problem oraz zastosować odpowiednią pomoc.