Mikołajki w kinie i parku trampolin

6 grudnia 2018 roku uczniowie klas IV - VIII postanowili poszukać Świętego Mikołaja... Mikołajkowe przedpołudnie w sposób aktywny spędzili w Parku Trampolin SSJ Academy.

Duża dwuczęściowa hala w całości zajęta była przez naszych uczniów, którzy po raz kolejny już rozwijali swoją sprawność fizyczną, a niektórzy mogli już pochwalić się swoimi umiejętnościami. Tutaj uczniowie nie spotkali Mikołaja, więc podążyli dalej...W mieście było ich wielu, aż trudno było rozpoznać, który ten prawdziwy! Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na odpoczynek w kinie Cinema 3D w Galerii Tęcza. Tutaj dopiero udało nam się spotkać Mikołaja, który obdarował każdego prezentem i uśmiechem oraz zaprosił na film "Grinch". Zielony stwór Grinch znów powrócił, by... niestety zepsuć wszystkim szczególny świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć. Nie zamierza dopuścić do tego, by ktokolwiek się nimi cieszył. Nie jest w stanie zdzierżyć kolędowania, obdarowywania i wspólnej radości, planuje zatem okraść domy z prezentów od Świętego Mikołaja. W drogę wchodzi mu jednak dziewczynka, Cindy Lou…, która wcale nie chciała prezentu od Mikołaja, która pokazała razem z mieszkańcami Ktosiowa, że można świętować bez konkursu na najwyższą choinkę, morza prezentów, plastikowych bałwanów, świecidełek... Grinch w końcu zrozumiał dlaczego nie lubił świąt, zrozumiał co jest w święta najważniejsze...

Po spotkaniu z Mikołajem i filmowych wrażeniach czekamy na święta... Obyśmy w ten świąteczny czas nie byli samotni i żeby ogromna choinka, mnóstwo kolorowych lampek, oczekiwanie na prezenty nie zasłoniły nam radości i piękna Świąt Bożego Narodzenia.

images/tmp/outputImages/640_mikolajkim15.jpgimages/tmp/outputImages/640_mikolajkim16.jpgimages/tmp/outputImages/640_mikolajkim17.jpg