By czytać się chciało
zrób zakładkę wspaniałą!

Dnia 21.12.2018r. podsumowany został biblioteczny konkurs plastyczny pt. "By czytać się chciało zrób zakładkę wspaniałą!", przeprowadzony przez p. Aldonę Marciniak (szkolnego bibliotekarza). Uczniowie wykonali piękne zakładki do książki, które wyeksponowano na wystawce bibliotecznej. Drogą głosowania społeczność szkolna wyłoniła laureatów konkursu.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - Szymon Witczak (kl. III)

II miejsce - Gabriela Pietrzak (kl. I)

III miejsce  - Daria Juszcak (kl. V)

Serdecznie gratulujemy laureatom, którym nagrody wręczyła p. Dyrektor Magdalena Zgirska i p. Ewa Marczyńska (w zastępstwie za n-la bibliotekarza).

W podziękowaniu za udział w konkursie uczniowie klas I-III otrzymali słodki upominek.

images/tmp/outputImages/640_zakladka1.jpgimages/tmp/outputImages/640_zakladka2.jpgimages/tmp/outputImages/640_zakladka3.jpgimages/tmp/outputImages/640_zakladka4.jpg