Konkurs na E- Kartkę Bożonarodzeniową 2018rozstrzygnięty

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do Szkolnego  Konkursu Informatyczno-Plastycznego na najpiękniejszą kartkę świąteczną pt.: „E- Kartka Bożonarodzeniowa 2018” zorganizowanego przez Panią Renatę Błaszczyk. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – VIII.

Uczestnicy konkursu wykonali kartki świąteczne w programie MS Paint oraz w programie Power Point wykazując się pomysłowością i kreatywnością.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań informatycznych i plastycznych,  doskonalenie umiejętności obsługi programów użytkowych, aktywizacja uczniów w środowisku szkolnym i pozaszkolnym oraz promowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

W wyniku głosowania wyłoniono i nagrodzono prace konkursowe w trzech kategoriach:

Klasy I- III

I miejsce – Natalia Mądrzak, klasa III

II miejsce- Szymon Witczak, klasa III

III miejsce- Alan Zimny, klasa I

Wyróżnienia: Martyna Sobiś, klasa I oraz Małgorzata Tarnowska, klasa II.

Klasy IV- VI

I miejsce – Gabriela Bończyk, klasa V

II miejsce- Aleksandra Wosiek, klasa IV

III miejsce- Filip Mądrzak, klasa IV i Olga Konopa, klasa V

Wyróżnienia: Łukasz Masztalerz, klasa IV oraz Łukasz Grala, klasa IV.

Klasa VII- VIII

I miejsce – Matylda Wawrzyniak, klasa VII i Krystian Tomczak, klasa VIII.

Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Pani dyrektor szkoły Magdalena Zgirska pogratulowała wszystkim uczestnikom oryginalnych kartek świątecznych i życzyła dalszych sukcesów.

Laureaci I miejsc przeszli do II etapu VIII Powiatowego Konkursu Informatyczno - Plastycznego "E-kartka Bożonarodzeniowa 2018", w którym Krystian Tomczak zajął III miejsce w kategorii: szkoła podstawowa, uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną  pod kierunkiem Pani Barbary Heitzman. Gratulujemy Krystianowi kolejnego sukcesu!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok!