Spektakl muzyczny w naszej szkole

28 lutego 2019r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl muzyczny w wykonaniu p. Romana Brochockiego, który zaprezentował różne instrumenty muzyczne.

W ciągu jednej godziny lekcyjnej nasz gość zagrał na 10 instrumentach: akordeonie, harmonijce ustnej, fletni Pana, okarynie, ligawce, trąbce, banjo, bałałajce, saz, ulusi. Mieliśmy okazję usłyszeć jak brzmią te instrumenty oraz dowiedzieć się o ich budowie i pochodzeniu.
Pan Roman z wielkim sentymentem zagościł w murach naszej szkoły...
25 lat temu taką wspaniałą lekcję muzyki mogli podziwiać ówcześni uczniowie Szkoły Podstawowej w Morawinie.