Aktualności

 

Spektakl muzyczny w naszej szkole

 

28 lutego 2019r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl muzyczny w wykonaniu p. Romana Brochockiego, który zaprezentował różne instrumenty muzyczne.

W ciągu jednej godziny lekcyjnej nasz gość zagrał na 10 instrumentach: akordeonie, harmonijce ustnej, fletni Pana, okarynie, ligawce, trąbce, banjo, bałałajce, saz, ulusi. Mieliśmy okazję usłyszeć jak brzmią te instrumenty oraz dowiedzieć się o ich budowie i pochodzeniu.
Pan Roman z wielkim sentymentem zagościł w murach naszej szkoły... 
25 lat temu taką wspaniałą lekcję muzyki mogli podziwiać ówcześni uczniowie Szkoły Podstawowej w Morawinie.

images/tmp/outputImages/640_muzyka1.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka10.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka2.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka3.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka4.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka5.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka6.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka7.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka8.jpgimages/tmp/outputImages/640_muzyka9.jpg