Aktualności

 

Dzień Kobiet

 

Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości!

Dnia 8 marca 2019r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. W akademii uczestniczyli: p. Dyrektor Magdalena Zgirska, nauczycielki naszej szkoły oraz dziewczęta i chłopcy. Po obejrzeniu części artystycznej przygotowanej przez chłopców z klas IV-VIII pod kierunkiem p. Barbary Heitzman, chłopcy złożyli życzenia wszystkim Paniom i Dziewczętom. Pani Dyrektor Magdalenie Zgirskiej oraz z-cy p. Renacie Błaszczyk wręczyli kwiaty. Tradycyjnie na zakończenie uroczystości chłopcy poczęstowali Panie i dziewczynki cukierkami.

 

 

images/tmp/outputImages/640_dzkobiet1.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet10.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet2.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet3.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet4.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet5.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet6.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet7.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet8.jpgimages/tmp/outputImages/640_dzkobiet9.jpg