Konkursy recytatorskie

Jak co roku grupa uczniów z naszej szkoły 28 maja 2019 r. wzięła udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Kamieniu. Przedstawiciele poszczególnych klas zostali nagrodzeni w swoich kategoriach.

I miejsce zajęły: Małgosia Tarnowska z klasy II, Marysia Frontczak z klasy III, Gabrysia Frątczak z klasy IV, Karolina Kiczman z klasy VI. II miejsca uzyskali: Gabrysia Pietrzak z klasy I, Amadeusz Mariański z klasy V, Natalia Włodarczyk z klasy VII oraz Anna Wojtas z klasy VIII.

Natomiast 6 czerwca 2019 r. w Koźminku odbył się XXIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Poetów Wielkopolskich. Laureatką III miejsca została Gabrysia Frątczak z klasy IV.

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za zainteresowanie pięknem słowa poetyckiego i gratulujemy sukcesów.