Aktualności

III miejsce w konkursie
pt. „Osobliwości Przyrody Powiatu Kaliskiego” 

 

Dnia 5 czerwca 2019 r. odbyło się w Nadleśnictwie Kalisz dziewiąte podsumowanie pracy Kół Młodych Przyrodników, na którym nagrodzono laureatów ogłoszonego przez Starostę Kaliskiego konkursu filmowego „Osobliwości Przyrody Powiatu Kaliskiego”.

III miejsce  w konkursie  zajęło Koło Młodych Przyrodników działające przy Szkole Podstawowej w Morawinie za film pt. „Ocalić na zawsze”, którego autorką była Matylda Wawrzyniak -uczennica klasy VII. Podziękowania i nagrody za udział w konkursie otrzymały również Natalia Włodarczyk, Vanessa Wątrobska i Julia Łatkowska (kl. VII). Do konkursu uczennice przygotowywała p. Aneta Matuszewska. SERDECZNIE GRATULUJEMY. 

 

images/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY1.jpgimages/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY2.jpgimages/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY3.jpgimages/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY4.jpgimages/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY6.jpgimages/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY7.jpgimages/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY8.jpgimages/tmp/outputImages/640_KONKURS_EKOLOGICZNY5.png