Kolejny sukces w konkursie "Moja bezpieczna droga do szkoły"

4 grudnia 2017 roku Bartosz Tarnowski z klasy III oraz Olga Konopa z klasy IV uczestniczyli w finale konkursu "Moja bezpieczna droga do szkoły" organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji oraz Szkołę Podstawową nr 7 w Kaliszu.

Celem konkursu jest promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach, uświadomienie uczniom potrzeby poznania zasad oraz przepisów ruchu pieszych i rowerzystów w drodze do i ze szkoły, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej. Około 80 uczniów szkół podstawowych wzięło udział w konkursie "Moja bezpieczna droga do szkoły".

Finał konkursu polegał na wykonaniu ilustracji do tematu podanego przez organizatora. Nasz uczeń Bartek Tarnowski zdobył III miejsce i odebrał nagrodę, która zapewne przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do konkursu "Moja bezpieczna droga do szkoły" w przyszłym roku. Bardzo serdecznie gratulujemy Bartkowi i życzymy dalszych sukcesów w ruchu drogowym oraz w konkursach plastycznych.

images/tmp/outputImages/640_sukces-Bartka1.jpgimages/tmp/outputImages/640_sukces-Bartka2.jpgimages/tmp/outputImages/640_sukces-Olgi.jpg