Sukces Krystiana

Uczeń klasy VII Krystian Tomczak zajął II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Informatyczno - Plastycznym "E-kartka Bożonarodzeniowa", w kategorii: szkoła podstawowa, uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną.

Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, a współorganizatorem było Starostwo Powiatowe w Kaliszu. Krystian pracował pod kierunkiem Pani Barbary Heitzman. Nagrodę odebrał ze swoją wychowawczynią Panią Renatą Konopą 9 grudnia 2017 roku podczas "XV Świątecznego Spotkania z Tradycją", które w tym roku odbyło się w Restauracji "Bursztynowy Dwór" w Niedźwiadach.