JASEŁKA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 19 grudnia 2017 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczny nastrój udzielił się również naszym małym aktorom.

Dzieci przygotowały inscenizację „ W Betlejem” doskonale wcielając się w rolę jasełkowych postaci, recytowały teksty i śpiewały kolędy. Swoim występem podbiły serca rodziców.

Nasze mamy przygotowały spotkanie przy wigilijnym stole, na którym pojawiły się smaczne pierniki wytworzone przez przedszkolaki oraz symbol świąt – opłatek.

Pani dyrektor mgr Magdalena Zgirska złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne.

W tym uroczystym dniu rodzice wraz z dziećmi i pracownikami szkoły składali sobie życzenia dzieląc się opłatkiem.

Chwile te były bardzo wzruszające, dały możliwość pogłębienia więzi emocjonalnych i integracji społeczności szkolnej.