Podsumowanie konkursów czytelniczych

W ramach działań zachęcających uczniów do spędzania wolnego czasu z książką zostały ogłoszone dwa konkursy czytelnicze. Dzieci z klas I – III przygotowały bardzo interesujące, barwne prace plastyczne na temat Mój ulubiony bohater baśni.

W tym konkursie zwyciężyła Marysia Frontczak z klasy II, drugie miejsce zajęły ex aequo Małgosia Tarnowska z klasy I i Paulinka Kędzia z klasy II.

Natomiast uczniowie klas IV – VII otrzymali zadanie opracowania reklamy książki niebędącej lekturą. Ciekawy plakat reklamujący opowiadanie Pawła Beręsewicza Czy wojna jest dla dziewczyn przygotowały uczennice klasy IV Maja Chojnacka i Olga Konopa.

Zwyciężczynie i uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz dyplomami uczestnictwa.

images/tmp/outputImages/640_biblioteka5.jpgimages/tmp/outputImages/640_bibliotekam1.jpgimages/tmp/outputImages/640_bibliotka3.jpg