Szkolny Konkurs Informatyczno-Plastyczny E-Kartka Bożonarodzeniowa

Święta Bożego Narodzenia to czas wzajemnego składania życzeń.  Kartki wysyłane z okazji Bożego Narodzenia to tradycja, bez której nie wyobrażamy sobie świąt.

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość stworzenia takiej kartki świątecznej w ramach Szkolnego Konkursu Informatyczno-Plastycznego E-Kartka Bożonarodzeniowa zorganizowanego przez Panią Renatę Błaszczyk. Uczestnicy konkursu tworzyli swoje prace w programie MS Paint oraz w programie Power Point.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań informatycznych i plastycznych, doskonalenie umiejętności obsługi programów użytkowych oraz popularyzacja polskich tradycji.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV- VI i klasa VII. Dzieci zaprojektowały wiele ciekawych kart wprowadzając wszystkich w niepowtarzalny klimat świąt.

A oto zwycięzcy konkursu:

W kategorii klas I - III I miejsce zajęli Szymon Witczak z klasy II i Filip Mądrzak z klasy III, uczennice klasy III Aleksandra Wosiek i Gabriela Frątczak zajęły ex aequo II miejsce, uczennica klasy II Natalia Mądrzak zajęła III miejsce.

W kategorii klas IV - VI I miejsce zajęła Gabriela Bończyk z klasy IV i Anna Jakubowska z klasy VI, II miejsce zajęła Maja Chojnacka z klasy IV i Wanessa Wątrobska z klasy VI, III miejsce zajęli Amadeusz Mariański z klasy IV i Bartosz Polewski z klasy VI. Natomiast wyróżnienie otrzymali Olga Konopa z klasy IV i Wiktoria Kaczmarek z klasy VI.

W kategorii klasy VII I miejsce zajęła Nadia Kraszkiewicz i Krystian Tomczak.

Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Pani dyrektor Magdalena Zgirska pogratulowała wszystkim uczestnikom i życzyła dalszych sukcesów.

Laureaci I miejsc przeszli do II etapu VII Powiatowego Konkursu Informatyczno - Plastycznego "E-kartka Bożonarodzeniowa", w którym Krystian Tomczak zajął II miejsce w kategorii: szkoła podstawowa, uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną pod kierunkiem Pani Barbary Heitzman. Gratulujemy Krystianowi kolejnego sukcesu!