Ślubowanie uczniów  klasy I

25 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Morawinie odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów klasy pierwszej.

W obecności Pani Dyrektor Magdaleny Zgirskiej, wychowawczyni Anny Witczak, nauczycieli, rodziców i uczniów oraz dzieci z oddziału przedszkolnego pierwszoklasiści zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności. Uroczystość rozpoczęli tańcem ludowym „ Polonezem”.

Po części artystycznej uczniowie pokonali „Tor przeszkód” przygotowany przez uczniów klasy VII. Wszyscy uczniowie bardzo dzielnie pokonali ten tor.  Następnie przystąpili do złożenia uroczystego przyrzeczenia. Po tej części Pani Dyrektor mgr Magdalena Zgirska dokonała uroczystego pasowania na ucznia.

Na koniec Pani Dyrektor oraz  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli pierwszoklasistom życzenia oraz drobne upominki od każdej z klas i oddziału przedszkolnego oraz rodziców. Ponadto rodzice przygotowali pyszny tort dla dzieci i tubę niespodziankę, w której znalazły się słodycze. Był to niezapomniany dzień dla wszystkich.