Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
o Puchar Wójta Gminy Ceków - Kolonia

Dnia 31 stycznia 2018 roku w szkole podstawowej w Morawinie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Ceków - Kolonia.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV - Maja Chojnacka, Maja Wojtyła , Kamil Matczak, Mateusz Kaźmierczak ,z klasy VI, Natalia Włodarczyk , Wiktoria Kaczmarek , Grzegorz Karpisiewicz, Bartek Polewski i z klasy VII , Wiktoria Kiczman , Magdalena Kędzia, Dawid Janczak, Piotr Nowakowski.
W  klasyfikacji drużynowej zajęliśmy  III miejsce .
A w klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zajęli :
 W kategorii I - klasy III-IV: II miejsce - Maja Wojtyła
W Kategorii III - klasy VII: III miejsce - Wiktoria Kiczman
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.