Sukces Bartka

Tradycyjnie już, w marcu każdego roku, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych biorą udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Naszą szkołę reprezentowała drużyna: Bartosz Polewski, Grzegorz Karpisiewicz (grupa I młodsza) oraz Wiktoria Kiczman, Piotr Nowakowski oraz Wiktoria Popenda (grupa II starsza).

15 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kosmowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej, prowadzenia akcji ratowniczych, znajomości sprzętu gaśniczego, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz historii pożarnictwa. Po zmaganiach w dwóch etapach turnieju (pisemnym i ustnym) Bartosz Polewski zakwalifikował się do udziału w eliminacjach powiatowych. 24 marca weźmie udział w etapie powiatowym OTWP w Rajsku. Całej drużynie serdecznie dziękujemy za udział w turnieju, Bartkowi gratulujemy I miejsca i życzymy spełnienia się w zawodzie strażaka, na razie ochotnika, a może w przyszłości zawodowca. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

images/tmp/outputImages/640_konkurs-strazacki1.jpgimages/tmp/outputImages/640_konkurs-strazacki2.jpg