Mitologiczne krainy

W piątek 13 kwietnia 2018 r.  w Szkole Podstawowej w Dębem odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny.

Trzeba było się wykazać szczegółową znajomością  niektórych mitów greckich, przygód króla Itaki Odyseusza, wywodzących się z mitów  powiedzeń oraz opisać dzieje króla Koryntu Syzyfa. Z mitologicznymi zadaniami doskonale poradziły sobie uczennice klasy VI Natalia Włodarczyk i Wiktoria Kaczmarek. Obydwie otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy! I kto powiedział, ze trzynastka przynosi pecha?