AAA
Szkoła Podstawowa w Morawinie
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MORAWINIE * * * WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MORAWINIE * * * WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MORAWINIE * * * WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MORAWINIE * * * WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MORAWINIE * * *

Aktualności

27 kwietnia 2020 10:57 | Aktualności

Szkolny Konkurs Ekologiczny

W ramach działań Szkolnego Koła Ekologicznego "Klub Niemarnowania Żywności" oraz Szkolne Koło PCK ogłaszają konkurs ekologiczny, którego celem jest kształtowanie postaw wrażliwości na kwestię niemarnowania żywności, przeciwdziałanie marnowaniu żywności poprzez ograniczanie tych...

czytaj więcej »

22 kwietnia 2020 16:30 | Aktualności

Dzień Ziemi 2020 - prezentacja prac uczniów

Z okazji przypadającego na 22 kwietnia Dnia Ziemi prezentujemy ciekawe i tematyczne prace wykonane przez uczniów naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

czytaj więcej »

17 kwietnia 2020 12:00 | Aktualności

Ulotki Informacyjne Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej

W obecnej sytuacji epidemiologicznej Ministerstwo Zdrowia wprowadziło od 16 kwietnia 2020r. obowiązek zasłaniania ust i nosa np. maseczką w miejscach publicznych, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa. Załączamy ulotki Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ministarstwa Zdrowia.

czytaj więcej »

07 kwietnia 2020 16:44 | Aktualności

Ozdoby i kartki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć plastycznych wykonali piękne ozdoby i kartki świateczne. Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci w galerii zdjęć.

czytaj więcej »

07 kwietnia 2020 16:33 | Aktualności

#kartkadlamedyka - dziękujemy pracownikom służby zdrowia

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Morawinie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #kartkadlamedyka. Mamy nadzieję, że wykonane przez dzieci prace sprawią wiele radości wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia. Dziękujemy za ratowanie naszego zdrowia i życia.

czytaj więcej »

07 kwietnia 2020 12:42 | Aktualności

Przerwa świąteczna

Od 9 do 14 kwietnia 2020r. będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek 10 kwietnia br. szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość.

czytaj więcej »

06 kwietnia 2020 18:46 | Aktualności

Wielkanocny szkolny konkurs plastyczny z języka angielskiego „Easter is coming”.

W załączniku prace uczniów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

czytaj więcej »

06 kwietnia 2020 18:46 | Aktualności

Palmy Wielkanocne w wykonaniu uczniów w ramach zajęć plastycznych

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć plastycznych wykonali piękne Palmy Wielkanocne. Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci w galerii zdjęć.

czytaj więcej »