Szkoła Podstawowa w Morawinie

13 lutego 2020 20:34 | Aktualności

Rajd rowerowy uczniów klasy VII

W poniedziałkowy poranek 10 czerwca 2019 r. uczniowie klasy VII zebrali się pod szkołą, aby wyruszyć na kolejny plenerowy rajd rowerowy nad zalew w Murowańcu.

Na miejscu uczniowie zapoznali się z ciekawostkami geograficznymi i historycznymi tutejszej okolicy. Dzięki życzliwości jednej z mam, trochę ,,schłodzeni na słodko" w ten upalny dzień, odzyskaliśmy siły i energię do dalszej wyprawy i powrotu do szkoły.

Rajd rowerowy uczniów klasy VII