Szkoła Podstawowa w Morawinie

13 lutego 2020 20:35 | Aktualności

Szkolny Konkurs Ekologiczny na zaprojektowanie gry planszowej pt. „Młody ekolog”

Przedmiotem Szkolnego Konkursu Ekologicznego pt. „ Młody ekolog” było opracowanie przyrodniczo - ekologicznej gry planszowej dotyczącej gospodarki odpadami, przyrody oraz ochrony środowiska.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV – VIII. Autorami projektu mogły być dwie lub trzy osoby. Technika wykonania pracy była dowolna.

Celem konkursu było kształtowanie postaw ekologicznych i przyrodniczych wśród uczniów, a także rozwijanie wyobraźni i kreatywności.

Na konkurs wpłynęły bardzo ciekawe prace. Prace te, wykonane były z zastosowaniem różnorodnych technik i wielu ciekawych materiałów. Odznaczały się pomysłowością i oryginalnością planszy i dodatków oraz przejrzystymi zasadami gry.

Wyłonione zostały ex aequo trzy pierwsze miejsca:

Aleksandra Wosiek i Bartosz Tarnowski z klasy IV

Natalia Włodarczyk i Julia Łatkowska z klasy VII

Gabriela Marczyńska z klasy VIII

Zwycięzcy i uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz dyplomami uczestnictwa, które wręczyła pani Dyrektor Magdalena Zgirska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oryginalnych pomysłów!

Koordynatorzy szkolnego projektu edukacyjnego: Pani Renata Błaszczyk i Pani Ewa Marczyńska.

Przeczytano: 36 razy. Wydrukuj|Do góry