Szkoła Podstawowa w Morawinie

30 maja 2020 10:05 | Aktualności

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom, zarówno tym małym jak i tym dużym, z okazji Dnia Dziecka życzę uśmiechu od ucha do ucha, mnóstwa okazji do beztroskiej zabawy, wesołych przygód, wspaniałych przyjaciół oraz wyjątkowych prezentów! Aby ten dzień  trwał jak najdłużej, żebyście byli zdrowi i Wasi najbliżsi także. Życzę Wam  szybkiego powrotu do szkoły, do wspólnych zabaw, rozmów i wspólnie spędzanego czasu.

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.......

Serdecznie pozdrawiam

Magdalena Zgirska