Szkoła Podstawowa w Morawinie

15 czerwca 2020 14:07 | Aktualności

Życzenia dla Ósmoklasistów

Moi Drodzy, jutro przed Wami  pierwszy w życiu egzamin – ósmoklasisty. Mam nadzieję, że potraficie wspaniale pokazać czego nauczyliście się przez osiem lat. Wierzę, że stres Wam jest obcy i będziecie spokojnie rozwiązywali testy i wykazywali się swoją inteligencją i wiedzą. Życzę Wam z całego serca spokoju, opanowania i mądrych decyzji. Już od dziś trzymam  za Was kciuki i wierzę, że będzie dobrze. Wypocznijcie dzisiaj i nabierzcie wiary, że jutro i kolejne trzy dni są Wasze.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Magdalena Zgirska