Szkoła Podstawowa w Morawinie

28 sierpnia 2020 09:55 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie bardzo proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych i kierowanie się zgodnie z instrukcjami umieszczonymi w poprzednim komunikacie na stronie internetowej szkoły – INSTRUKCJA DLA UCZNIA, INSTRUKCJA DLA RODZICA oraz informacjami zamieszczonymi  przy wejściu do budynku.

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU

KLASA I – 8.00 – wejście główne (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE  – 8. 15 – BOISKO SZKOLNE lub sala gimnastyczna z uwagi na pogodę

KLASA II –  8.30  wejście od boiska  (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

KLASA III – 8.30 wejście główne  (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

KLASA IV – 9.00 wejście główne  (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

KLASA V– 9.00 wejście od boiska (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

KLASA VI – 9.30 wejście główne (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

KLASA VII – 9.30 wejście od boiska (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

KLASA VIII – 10.00 wejście główne (wychowawczyni przejmuje uczniów przy wejściu)

Proszę zabrać swój długopis oraz maseczkę!